В Тлумацькій міській раді відбулася робоча зустріч з головами об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Дата: 24.03.2021 17:12

Фото без описуУ середу, 24 березня, у великій залі адмінбудинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулася робоча зустріч з головами ОСББ за участі представників міської ради та керівників комунальних підприємств.

На зустрічі були обговорені проблемні питання діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про впровадження заходів з енергоефективності, діяльність Фонду енергоефективності та умови участі в програмі «Енергодім» розповів регіональний радник Фонду. Завдяки участі у програмі «Енергодім» ОСББ отримають відшкодування витрат на енергомодернізацію свого будинку, компенсацію понесених витрат до 60-70% на роботи, матеріали та обладнання залежно від Пакета заходів з енергоефективності. Комплексна енергомодернізація допомагає знизити енергоспоживання до 50%, а в деяких випадках і більше. Завдяки проведенню енергоаудиту ОСББ отримує перелік необхідних для будинку заходів з енергоефективності. Якість виконання робіт забезпечується авторським та технічним наглядами. Мережа регіональних консультантів – партнерів Фонду енергоефективності надає підтримку в процесі реалізації проектів з енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Також на засіданні обговорювалася подальша підтримка ОСББ від міської ради.

Крім того, були розглянуті та обговорені питання про укладання договорів на вивіз сміття, встановлення контейнерів та освітлення майданчиків ТПВ, встановлення будинкових лічильників води, укладання договорів з технічного обслуговування внутрішніх мереж багатоквартирних будинків, прибирання прибудинкових територій до Великодніх свят тощо.