Жителі с. Надорожна зібралися на толоку

Дата: 27.03.2021 16:05

Фото без описуБлизько чотирьох десятків небайдужих мешканців села, здебільшого молодь, прийшли в суботу, 27 березня, на толоку з прибирання сміття та очищення від кущових насаджень узбіччя дороги, яка веде з Надорожни до Тлумача.

Як зазначив місцевий староста Михайло Михайленко,  сьогоднішня акція з благоустрою згуртувала надорожнянців, адже долучилися до неї як школярі 5-9 класів, так і старші мешканці села. Сприяла толоці і по весняному тепла погода, завдяки чому вдалося очистити близько кілометра придорожніх смуг, а це десь половина від запланованого. Міський голова Ігор Петрук запевнив, що мішки зі сміттям, яких зібралося чимало, вивезе комунальне підприємство «Міське комунальне господарство».

«Дуже тішить, - зазначив М.Михайленко, - що за кілька годин спільними зусиллями вдалося виконати величезний об’єм роботи. Тож я вдячний кожному, хто знайшов час і власним прикладом показав, що ми сильні тільки разом і лише спільними зусиллями зможемо зробити наше село кращим. Сподіваюся, що весняні толоки стануть у Надорожні щорічними і збиратимуть ще більше місцевих жителів».

А завершити цьогорічне весняне прибирання, якщо дозволять погодні умови, надорожнянці планують наступної суботи.