Проведено нараду зі старостами міської громади

Дата: 31.03.2021 15:56

У середу, 31 березня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада зі старостами старостинських округів Тлумацької громади під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

У нараді також взяли участь представники Тлумацького відділу ДСНС України в Івано-Франківській області та керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

Під час наради обговорювалися питання: про покладення обов’язків адміністратора ведення реєстру територіальної громади (реєстрація місця проживання) на старост старостинських округів Тлумацької міської ради, про вжиття заходів щодо недопущення підпалювання сухої трави, про стан забезпечення старост старостинських округів комп’ютерною технікою,  про наведення благоустрою в населених пунктах, про надання показників приладів обліку, про вуличне освітлення, земельні питання тощо.

За результатами наради старостам населених пунктів громади було дано ряд відповідних доручень.