Міського голову відзначено Подякою обласного центру зайнятості

Дата: 01.04.2021 17:16

Фото без описуДержавна служба зайнятості є централізованою системою державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Державна служба зайнятості створена в грудні 1990 року.

У четвер, 1 квітня, директор Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Михайло Богович вручив міському голові Ігорю Петруку Подяку директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка за співпрацю, соціальне партнерство та з нагоди 30-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості.

Сьогодні Служба – це структура, яка об’єднує 25 регіональних центрів зайнятості, 91 базовий центр зайнятості, 429 філій регЦЗ, Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України та 11 центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У Службі створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні.

Служба постійно модернізується та розвивається, дбає про вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.