Проведено толоку на міському стадіоні

Дата: 08.04.2021 17:09

Вже зовсім скоро у м. Тлумачі стартує друге коло чемпіонату області футбольного сезону 2020-2021 років серед команд ІІ ліги.

У четвер, 8 квітня, на міському стадіоні «Колос» відбулася толока за участю працівників Тлумацької ДЮСШ та Тлумацького ліцею №2. Під час неї було вирізано хаотичні кущові насадження навколо стадіону, прибрано територію спортивної споруди від сміття тощо.

Міський голова Ігор Петрук та його перший заступник Василь Гнатюк, які теж побували на місці, дали доручення начальнику відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимиру Пенику та директору Тлумацької ДЮСШ Михайлу Круховському щодо оновлення огорожі навколо стадіону, реконструкції дерев’яних конструкцій майданчика зі штучним покриттям та інші.