Відбулися засідання постійних комісій міської ради

Дата: 09.04.2021 16:22

Фото без описуУ п’ятницю, 9 квітня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на порядок денний чергової шостої сесії Тлумацької міської ради. У роботі комісій взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області в новій редакції, про внесення змін до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про оголошення конкурсів та затвердження складів конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів  Тлумацького ліцею №1 та Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області, про виплати матеріальної допомоги згідно Комплексної програми соціального захисту населення Тлумацької міської ради на 2019-2021 роки, про набуття повноважень у сфері державної реєстрації прав і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та ряд звернень від депутатських фракцій міської ради.

Постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин), були розглянуті питання: про припинення права оперативного управління на майно КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» та закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги, про припинення права оперативного управління на майно КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» та закріплення майна на праві господарського відання за КП «Теплоцентр», про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячо-юнацькою спортивною школою Тлумацької міської ради, про затвердження примірного договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Тлумацької міської ради, про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні, про внесення змін до складу засновників КП «Нижнівський Сількомунгосп», про зміну найменування та внесення змін до складу засновників КП «Сількомунгосп с.Палагичі» та інші.

Постійною комісією міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк) було розглянуто понад 130 питань, серед яких, зокрема: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості); про надання дозволу на виготовлення технічної документації; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою; про внесення змін в рішення про припинення права користування земельними ділянками; про затвердження детального плану території; про розгляд звернень громадян та інші.

В результаті роботи комісій та обговорення були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести ряд питань на розгляд сесії міської ради.