Безкоштовне навчання з цифрової грамотності в КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради»

Дата: 12.04.2021 11:08

КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» долучилася до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» і стала партнерським офлайн-хабом.

Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно з допомогою бібліотекаря отримати доступ до сайту «Дія.Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності. Зараз в  мережі налічується 6000+ хабів в Україні.

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Наразі існує 20 безкоштовних навчань на різну тематику.  Серед них:

1. Для новачків (як впевнено користуватися смартфоном, комп'ютером і планшетом);
  2. Для батьків (як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства);
  3. Для вчителів (про інновації в навчанні);
  4. Для держслужбовців (курс Міністерства цифрової трансформації України та Громадянської мережі ОПОРА про зловживання адміністративними ресурсами);
  5. Для школярів (підприємництво для школярів);
  6. COVID-19
  7. Для бізнесу та стартапів
  8. Для школярів і підлітків (про кібербулінг для підлітків, діджитал-маркетинг)
  9. Робота онлайн
  10. Онлайн-сервіси і т.д.

Тож запрошуємо до КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради»  на безкоштовні навчання з цифрової грамотності.