Відбулася щотижнева робоча нарада

Дата: 12.04.2021 11:21

У понеділок, 12 квітня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

Під час наради обговорювалися питання: про епідемічну ситуацію на території міської ради, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення, про хід вакцинації проти COVID-19, про завершення опалювального сезону 2020-2021 рр., про наведення благоустрою на території громади до Великодніх свят, про вивезення ТПВ із населених пунктів Тлумацької міської ради, про долучення адміністраторів населених пунктів до реєстру територіальної громади (для реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання), земельні питання тощо.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.