Ліцеїстка Тлумацького ліцею №2 – призерка II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 12.04.2021 14:04

За підсумками проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії  наук  України у  2021 році ліцеїстка Тлумацького ліцею №2 Вікторія Добровольська здобула II місце (секція англійська мова).

Для участі у конкурсі були представлені 174 дослідницькі роботи.

Постерний захист передбачає спілкування учасника конкурсу із членами журі у формі питань-відповідей, під час якого журі перевіряло знання з теми дослідження на основі представленого постера, у тому числі з дисципліни, самостійність виконання дослідження.

До складу оргкомітету та журі конкурсу були залучені доктори наук, кандидати наук, асистенти кафедр, викладачі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» та працівники Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України.

Робота ліцеїстки «Власна назва як категорія перекладу» (на матеріалі роману Френсіс Бернетт «Маленька принцеса»), науковим керівником якої є учитель англійської мови Оксана Нижник, була гідно оцінена на обласному рівні.