Тлумацька міська рада та університет Короля Данила підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 14.04.2021 14:31

Фото без описуСьогодні, 14 квітня, Тлумацька міська рада спільно з Університетом Короля Данила уклали Меморандум про співробітництво. Підписи на даному документі поставили міський голова Ігор Петрук та ректор згаданого закладу вищої освіти Мирослав Луцький.

Як зазначив Мирослав Іванович, мета підписання – розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків між Тлумацькою громадою та Університетом з метою створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, спорту та дозвілля; організації та проведення спільних науково-практичних, навчальних, методичних, спортивних, інформаційних та комунікативних заходів, а також обміну досвідом. За словами М.Луцького, у рамках співпраці сторони готуватимуть спільні міжнародні проекти, різноманітні грантові конкурси, в тому числі з розробки дизайнерських архітектурних рішень.

«Сподіваюся, - зазначив Ігор Петрук, - наша інформаційна взаємодія принесе свої плоди. Адже плануємо організовувати спільні конференції, семінари, тренінги, круглі столи, наради, симпозіуми, ділові зустрічі, «дні відкритих дверей» тощо». Натомість ректор навчального закладу вручив міському голові Сертифікат про співпрацю та висловив вдячність за активну взаємодію у рамках укладеного договору (меморандуму) у сфері підтримки та розвитку молоді.