Відбулася шоста сесія міської ради

Дата: 15.04.2021 17:20

Фото без описуСьогодні, 15 квітня, відбулася чергова шоста сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії були присутні керівництво міської ради та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про виконання міського бюджету за 2020 рік, про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій, про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області в новій редакції, про внесення змін до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Нижнівського ліцею та Тлумацького ліцею №1 Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про затвердження примірного договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Тлумацької міської ради, про виплати матеріальної допомоги згідно Комплексної програми соціального захисту населення Тлумацької ОТГ на 2019-2021 роки та інші.

Крім того, були розглянуті проекти рішень, що стосуються комунальних закладів та установ, майнової сфери, про внесення змін до попередніх рішень, земельні питання, а також цілий ряд звернень.

За підсумками роботи сесії прийнято відповідні рішення.