Весняна толока

Дата: 17.04.2021 17:31

Фото без описуЦієї суботи, 17 квітня, Тлумацькою міською радою було організовано передвеликодню толоку з прибирання та благоустрою території міста.

Як зазначив міський голова Ігор Петрук, працівники усіх структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних служб були поділені на кілька бригад, кожна з яких отримала свою ділянку роботи. Великий її об’єм виконали у міському парку: пофарбували частину огорожі біля дитячого майданчика, прибрали велику його ділянку від минулорічного листя, очистили від моху та позамітали тротуарне покриття на Алеї Героїв, просапали клумби біля символічного Вічного вогню.

Також у парку, як і біля управління Пенсійного фонду та на вул. Січових Стрільців, працівники мерії зрізали непотрібні кущові насадження. Не забули і про територію перед адміністративним будинком – привели у порядок клумби із квітами біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Та, за словами міського очільника, найбільше тішить те, що на території тлумацького сміттєзвалища висадили більше сотні молодих деревець.

«Ми не могли лишатися осторонь символічного «флешмобу» із благоустрою територій перед Великодніми святами, який провели уже чимало сіл нашої громади, - зазначив Ігор Петрук. – Встигли чимало, однак не все, що планували. Тож найближчим часом плануємо дружнім колективом зібратися іще раз».