День довкілля

Дата: 19.04.2021 16:44

Фото без описуДень довкілля відзначають в Україні щорічно, в третю суботу квітня,  починаючи з 1999 року.

«Цей день, чергове нагадування усім нам, що треба відповідальніше ставитись до природи і починати активні дії, аби зменшити навантаження на довкілля. Вражаючі факти: в океан щороку потрапляють тони сміття, від якого гинуть тисячі тварин; багато смертей у світі пов’язані саме із забрудненням повітря; тисячі людей мають захворювання від забруднення води. Головну загрозу для природи створюємо МИ – люди ", наголосила бібліотекар бібліотеки-філії с.Бортники  Н.Купчак на екологічній годині  «Не рви, не нищ і не руйнуй, природа нам - як рідний край». На заході бібліотекар знайомила присутніх з виставкою-порадою «Несіть добро у світ природи» та природничою літературою з фонду бібліотеки. Користувачі декламували вірші та уривки українських письменників, розповідали про свій особистий вклад в охорону природи, відгадували цікаві загадки про природні явища, тварин та рослини.

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Пропонуємо вашій увазі відео-презентацію виставки-поради «Несіть добро у світ природи»