Відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

Дата: 20.04.2021 19:05

Фото без описуУ вівторок, 20 квітня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання: про звіт комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» про роботу за 2020 рік, про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті Тлумацької міської ради у новій редакції, про затвердження переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради, про затвердження посадового складу комісії з питань техногенно–екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Тлумацької міської ради та Положення про комісію в новій редакції, про створення комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації масового отруєння бджіл на території Тлумацької міської ради, про визначення днів та годин для спілкування і виховання малолітньої дитини, про встановлення  опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, про надання дозволу на укладення договору дарування, про безпеку відпочиваючих на водних об’єктах на території Тлумацької міської ради в період літнього купального сезону 2021 року, про відновлення та встановлення пам’ятника у міському парку, про надання дозволу на тимчасове користування  окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, про продовження договору оренди, про розірвання договору оренди нерухомого майна, про присвоєння поштової адреси та про надання одноразової матеріальної допомоги.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.