Відбулася робоча зустріч із представником Проекту DESPRO

Дата: 23.04.2021 16:35

Фото без описуУ четвер, 22 квітня, відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Петрука, його першого заступника Василя Гнатюка, начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Ігоря Худицького, директора КП «Тлумачкомунсервіс» Миколи Тимченка з представником Проекту DESPRO Андрієм Кавуном.

Цього року завершується реалізація Стратегія розвитку водозабезпечення Тлумацького району Івано-Франківської області до 2020 року. В межах реалізації завдань передбачених стратегією було реалізовано проекти з будівництва систем водопостачання у селах Озеряни, Підвербці, Вікняни та побудовано близько 10 км нових вуличних мереж у місті Тлумач. Будівництво здійснювалось за рахунок внеску населення, бюджетних коштів та коштів DESPRO.

Загальна вартість Проекту склала 12 187 тис. грн.:

- з них внесок DESPRO – 5 273   грн, це 43%.

- внесок  з місцевого, районного та обласного бюджетів склав 6154 тис. грн, це 51%;

- мешканці громади сумарно внесли 760 тис. грн, що складає 6%.

Під час зустрічі були підбиті підсумки проекту DESPRO, завдяки реалізації якого було вирішено цілий ряд важливих проблем для мешканців громади.

Крім того, цього року планується:

- заміна двох насосів та встановлення шафи керування з системою плавного пуску на насосній ствнції в с. Нижнів;

- придбання та встановлення трансформатора із симетруючим пристроєм типу ТМГСУ ТМ-250/10 У1;

- впровадження системи диспетчеризації з метою збору, передачі, обробки інформації з технологічних об’єктів КП «Тлумачкомунсервіс»;

- виконання поточного ремонту водопровідної мережі на вул. Зелена, Плебанія;

- заміна запірної арматури та відновлення колодязів

- реконструкція приміщення насосної станції з влаштуванням дахової сонячної електростанції в с. Нижнів (50 кВт/год).