Звернення міського голови до роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 08:13

Фото без описуШановні краяни!

35-та річниця катастрофи на ЧАЕС знову змушує нас подумки повернутися до страшних подій весни 1986 року. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України та інших країн світу радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров'я людей і довкілля. Чорнобиль – це гіркий урок усьому людству.

Що більше минає часу від тієї трагедії, то вище ми оцінюємо дії ліквідаторів – пожежників, будівельників, військовослужбовців, персоналу ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців та інших.

Висловлюю їм щиру подяку за самовіддане виконання службових обов’язків, спрямованих на ліквідацію наслідків техногенної катастрофи!

Бажаю учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим від її наслідків, їх родинам злагоди й щастя, міцного здоров’я та успіхів! Нехай ваше життя буде довгим, без негараздів і хвороб!

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук