Учасниками онлайн-марафону «Будуй свою кар’єру в Україні» стали більше 400 студентів Прикарпаття

Дата: 26.04.2021 12:35

Впродовж трьох днів, з 20 по 22 квітня 2021 року, фахівцями з профорієнтації служби зайнятості Івано-Франківської області проведено онлайн-марафон для студентської молоді «Будуй свою кар’єру в Україні».

«Легальна робота в Україні, успішне працевлаштування, ведення власного бізнесу, кар’єрне зростання – це є реально», - такою була основна теза марафону.

Для учасників онлайн-марафону проводились заняття в онлайн- та офлайн-форматах, під час яких учасників поінформовано про побудову кар’єри в сучасних умовах, професійний розвиток,  типи кар’єри та формати зайнятості, як знайти роботу своєї мрії, сучасні джерела пошуку роботи, їх переваги та недоліки. Працівники обласної служби зайнятості ознайомили молодь з особливостями складання резюме, проходження співбесіди, ключовими Soft Skills, які необхідні для успішного працевлаштування.

В заходах взяли участь 403 особи з числа студентської молоді та 23 педагогічні працівники 18 закладів професійно-технічної та вищої освіти Прикарпаття.

До відома: з початку року службою зайнятості області проведено 22 заходи для студентів за участю 395 молодих осіб.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного