Відбулася сьома позачергова сесія міської ради

Дата: 29.04.2021 17:12

Сьогодні, 29 квітня, відбулася позачергова сьома сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії були присутні керівництво міської ради та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про внесення змін до складу конкурсних комісій для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів Королівського, Нижнівського та Тлумацького ліцею №1 Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про утворення цільового фонду Тлумацької міської ради,  про передачу КУ «Центр надання соціальних послуг» рухомого майна, про припинення права оперативного управління на майно КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» та закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс», про звільнення та призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради», про затвердження переліку адміністративних послуг та інші.

Крім того, були розглянуті проекти рішень, що стосуються земельної сфери.

За підсумками роботи сесії прийнято відповідні рішення.