До травневих празників матерям та вдовам загиблих за Україну мешканців нашої громади вручили продуктові набори

Дата: 06.05.2021 17:18

Напередодні Дня Пам’яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом та дня Матері, який в Україні традиційно відзначають у другу неділю травня, міський голова Ігор Петрук спільно із військовим комісаром Тлумацького районного територіального Центру комплектування і соціальної підтримки Віталієм Непеляком та керівником «Центру надання соціальних послуг» Світланою Маринчук відвідали матерів загиблих в Афганістані і зоні проведення АТО синів та вдів ветеранів Другої світової війни.

У Гринівці, Надорожну та Тлумач представники міської ради та військового комісаріату приїхали не з порожніми руками: О.Бабій, матері загиблого в Афганістані сина, О. Козак та Г.Фігурній, сини яких загинули у зоні проведення АТО, вдовам ветеранів війни М.Волковінській, Є.Афанасьєвій, П.Римарчук, М.Вях, М.Гринишин та безпосередньому учаснику Другої світової війни, інваліду ІІ групи Я.Сав’юку вручили продуктові набори, до яких ввійшли товари першої необхідності – крупи, олія, солодощі тощо.

Міський голова Ігор Петрук привітав усіх із прийдешніми святами, побажав довгого віку, здоров’я, різних гараздів та запевнив, що пам’ять про синів української землі, які поклали за неї голови, ніколи не згасне у наших серцях.