День пам’яті та примирення в місті Тлумачі

Дата: 07.05.2021 15:39

Не порушимо вічності спокій,

Затамуємо подих в цей час, -

Тих згадаємо в шані глибокій,

Хто здобув перемогу для нас.

В сонячний весняний день, 7 травня, на Площі Героїв в Тлумацькому міському парку відбулося віче-реквієм «Хай буде мир, хай зникне назавжди слово війна» з нагоди Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Під час віче-реквієму, на якому були присутні представники влади, духовенство, молодь та громадськість міста, згадали ті далекі воєнні часи та теперішні події на сході країни.

Розпочався захід віршем «Герої не вмирають» у виконанні Наталії Велигорської.

Міський голова Ігор Петрук звернувся до всіх присутніх з вітальним словом та побажав усім мирного неба над головою. Голова Спілки ветеранів Другої Світової війни Ярослав Сав’юк своїм виступом переніс усіх у ті буремні роки війни, а заступник військового комісара, підполковник Юрій Мухін закликав ставати на захист нашої рідної держави.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до Пам’ятника воїнам Другої Світової Війни та Пам’ятника борцям за волю України. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє України.

У виконанні Едуарда Гардамана пролунала патріотична пісня, а Вероніка Самборська прочитала вірш «Мала мати трьох синів».

Священнослужителі місцевих храмів отці Василь і Тарас провели поминальну панахиду за загиблими воїнами та всіма, хто поліг за Україну.

Щиро вдячні всім, хто взяв участь у заході!