Звернення міського голови до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом

Дата: 08.05.2021 07:55

Фото без описуШановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях союзників воювали 250 тисяч, а в Українській Повстанській Армії – понад 100 тисяч вояків.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед нашими земляками, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї жахливої війни.

Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І це робить нас сильнішими!

Сьогодні наш народ знову настигло воєнне лихоліття, знову гинуть сини і доньки України за її територіальну цілісність і незалежність.

Від усього серця дякую ветеранам Другої світової війни за мужність і незламність духу та воїнам-захисникам сьогодення, які боронять Вітчизну на східному фронті! І перемога буде за нами, бо українські воїни – нездоланні!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук