Голову міської ради відзначено Почесною грамотою

Дата: 11.05.2021 16:24

У вівторок, 11 травня, з робочою метою Тлумацьку міську раду відвідали начальник департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський та голова Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Ярощук.

Під час зустрічі були обговорені питання соціально-економічного розвитку та залучення інвестицій до Тлумацької громади, передачі комунального майна, виконання планів призової кампанії, налагодження роботи установ соціальної сфери тощо.

Також військовим комісаром Тлумацького районного територіального Центру комплектування і соціальної підтримки Віталієм Непеляком  Тлумацькому міському голові Ігорю Петруку була вручена Почесна грамота командувача військ оперативного командування «Захід», генерал-майора, Героя України Сергія Шаптали за активну громадянську позицію, виконання планів призовної кампанії, реалізацію спільних заходів цивільно-військового співробітництва та з нагоди відзначення 6-ої річниці з Дня заснування оперативного командування «Захід», а також за організацію зборів підрозділів територіальної оборони та участь в Єдиному стрілецькому дні.