Всеукраїнський онлайн-марафон #миEUкраїна до Дня Європи

Дата: 11.05.2021 17:26

Фото без описуМи маємо багато спільних цінностей з громадянами країн-членів ЄС, одна з них – турбота про нашу природу.

Це проявляється у багатьох окремих буденних деталях, хоча б у нашому відношенні до купівлі продуктів у пластикових пакетах. Такий «скарб», як пакет з пакетами, мабуть має чи не кожна українська родина. Однак ми, як і країни члени ЄС, поступово відмовляємося від звички використовувати поліетиленові пакети у будь-якій ситуації.

Майже половина українців вже готова зменшити використання поліетиленових пакетів, а більше третини навіть і повністю від них відмовитися. Проте, ще не всі перейшли до дії.

Людина в середньому використовує пакет 20 хвилин, а от розкладатися пластиковий виріб може 100 і навіть 500 років. Тільки подумати, але ще жоден такий пакет до кінця не розклався! А розкладаючись, його мікрочастинки потрапляють у ґрунти та воду, а потім і у продукти харчування, які ми споживаємо.