Вітання міського голови із Всесвітнім Днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 09:26

Фото без описуШановні сімейні лікарі!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем сімейного лікаря!

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Як констатує Міністерство охорони здоров’я України, 80% усіх звернень з приводу медичної допомоги відбуваються саме на цьому рівні.

Саме до вас ми звертаємося найперше, коли маємо негаразди зі здоров’ям. Сімейний лікар – це не лише професіонал, а й уважна людина, яка уміє вислухати та подарувати віру і надію на одужання. І це найголовніше, особливо сьогодні, в час пандемії COVID-19.

Обравши цей професійний шлях, ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія – складна й відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних.

Щиро дякую вам за професіоналізм, витримку, самовідданість і сумлінну працю, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує вашої допомоги!

Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливими, щоб дарувати щастя іншим!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук