Проведено виїзне навчання у сфері цивільного захисту
У середу, 19 травня, у великому залі адмінбудинку органів міської ради відбулося виїзне функціональне навчання у сфері цивільного захисту для осіб керівного складу органів місцевого самоврядування та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
У заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітра, керівники та працівники структурних підрозділів виконавчих комітетів Тлумацької міської, Обертинської селищної та Олешанської сільської рад, старости старостинських округів.
Під час навчання розглядалися питання функціонування сил цивільного захисту населення у громадах, організації роботи комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, співпраці з Державною службою надзвичайних ситуацій та інші.