Вітання міського голови з Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 08:48

Шановні краяни!

Щороку у третій четвер травня мільйони людей одягають вишиті сорочки на роботу, виробництво, до школи, вузу, дитячого садочку, офісу або просто на прогулянку. Це свято не прив’язане до будь-яких політичних чи релігійних поглядів, а покликане нагадати громадянам країни про їх етнічну приналежність і відродити народні звичаї.

День вишиванки – це не просто свято, де ви можете похвалитися своєю вишиванкою, – це свято єднання. Адже долучитися до свята просто, потрібно тільки одягнути вишиванку.

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – це приклад і підтвердження цьому, адже є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а й національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, надії та любові.

Наша сила в історичній пам'яті, в багатовіковій історії боротьби, в незламній вірі. Бережімо традиції заради процвітання держави! Нехай сучасна історія України буде сповнена перемог!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук