Вишиванка у віршах та ритмах

Дата: 20.05.2021 14:29

День вишиванки - це великий день,
Бо люди згадують сім’ю, родину.
Як шила мати і вела пісень,
Сорочку гарну вишивала сину!

Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий долучається до свята, одягнувши вишиванку.

20 травня у місті Тлумачі на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов флешмоб «Вишиванка у віршах та ритмах», організований Центром культури та  дозвілля Тлумацької міської ради. У ньому взяли участь керівництво та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Тлумацької міської ради, працівники освіти і культури, вихованці дошкільних начальних закладів, учнівська молодь, громадськість.

Першокласники, учні Тлумацького ліцею №1 спільно зі своєю класною наставницею Наталією Касінчук підготували вірші про українську вишиванку. Вихованці Тлумацької дитячої музичної школи – ансамбль скрипалів «SicVentus», Вікторія Дзюбак та Ангеліна Дудяк (керівник Лідія Пелех, концертмейстер Жанна Калинюк) подарували усім чудові музичні композиції. До флешмобу долучилася студія танцю «Діамант» Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Галина Брезіцька).

Публічна бібліотека Тлумацької  міської ради підготували виставку до свята.

Відеопрезентація «Тлумацька громада у вишиванках» https://www.facebook.com/100024777976674/videos/969756263860297/