Звернення міського голови з нагоди Дня Героїв

Дата: 23.05.2021 07:58

Фото без описуШановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя за Українську Незалежність, хто боровся і бореться за нашу свободу!

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, воїнів армії УНР, ОУН-УПА та інших захисників Батьківщини.

У наш час це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Вітчизни у війні з російським агресором на сході України.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.  Це свято є символом незборимості української нації!

Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула захисники України і для нас є святим обов’язком вшанування Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв щасливе завтра Української Держави!

Бажаю кожному, щоб на нашій рідній землі завжди панували мир і злагода! Зичу добра вам і вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук