Проведено тактико-спеціальне навчання
Дата: 24.05.2021 16:34
Кількість переглядів: 671
У понеділок, 24 травня, було проведене тактико-спеціальне навчання працівниками ДПРЧ-5 м. Тлумача на тему: «Гасіння пожеж в адміністративних будівлях», під час якого відпрацьовано методику проведення занять по вирішенню тактичної задачі на прикладі дій чергового караулу по гасінню пожежі на об’єкті «Тлумацька міська рада» за адресою: м. Тлумач, вул. Макуха, 12.
За підсумками навчання були виконані всі завдання поставленні перед працівниками ДПРЧ-5 м. Тлумача.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054234/237c0b102c01e2f51b973279cbff77da.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054234/673fc89adeedf33a9815c657e7624c4e.jpg)
« повернутися