Налагодження співпраці Тлумацької міської ради з Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів

Дата: 25.05.2021 14:05

Фото без описуУ понеділок, 24 травня, відбулася робоча нарада міського голови Ігоря Петрука, за участю першого заступника Василя Гнатюка, керівників окремих структурних підрозділів виконавчого комітету Тлумацької міської ради, а також представників Обертинської селищної та Олешанської сільської рад, з  заступником начальника Дністровського басейнового управління водних ресурсів Іванною Гнатишин, начальником відділу експлуатації меліоративних систем Василем Чернишиним, начальником Коломийської дільниці Володимиром Лахнюком та інженером Володимиром Габураком.

Під час наради були обговорені питання, які стосуються водогосподарського комплексу та вирішення проблем протипаводкового захисту населених пунктів територіальних громад. Також особлива увага була приділена посиленню співпраці між органами місцевого самоврядування, управлінням водних ресурсів та водокористувачами і обговорено необхідність впорядкування питань з використання водних ресурсів та збільшення надходжень за їх використання.

Окрім того, під час зустрічі було наголошено, що 30 травня відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра. Це свято – унікальна нагода поінформувати мешканців басейну про культурну та природну цінність річки Дністер, напрацювати дбайливе ставлення до екосистеми басейну.