Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою

Дата: 25.05.2021 14:16

Фото без описуУ вівторок, 25 травня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин). У її роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Під час засідання комісії були розглянуті питання: про закріплення майна на праві оперативного управління за КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради, про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону, про передачу в оренду Івано-Франківській квартирно-експлуатаційній частині районі комунального майна без проведення аукціону, про вхід до складу засновників, зміну найменування та затвердження статуту в новій редакцій КП «Служба державної реєстрації» та інші.