Відбулася восьма сесія міської ради

Дата: 27.05.2021 15:44

Фото без описуСьогодні, 27 травня, відбулася восьма сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Богдан Пліс. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про виконання міського бюджету за 1-ий квартал 2021 року та внесення до нього змін, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в Тлумацькій міській територіальній громаді, про передачу в оренду Івано-Франківській квартирно-експлуатаційній частині району комунального майна без проведення аукціону, про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону, про закріплення майна на праві оперативного управління за КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради, про вхід до складу засновників, зміну найменування та затвердження статуту в новій редакції КП «Служба державної реєстрації», про затвердження графіку роботи відділу надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) виконавчого комітету Тлумацької міської ради та віддалених робочих місць адміністратора, про погодження призначення на посаду директора КП «Тлумачкомунсервіс» та інші кадрові питання, а також прийнято звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

Крім того, були розглянуті проекти рішень, що стосуються земельної сфери.

За підсумками роботи сесії прийнято відповідні рішення.