Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Вітання міського голови із закінченням навчального року

Дата: 29.05.2021 07:11

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням навчального року та святом Останнього дзвоника!

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Закінчився непростий 2020-2021 навчальний рік, який пройшов складно в умовах світової пандемії COVID-19, але завдання, поставлені перед усіма учасниками педагогічного процесу, були успішно виконані.

Для багатьох учнів – це подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя!

Бажаю, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію! Вірю, що ви всі реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Впевнений, що всі ми пишатимемося вашими досягненнями!

Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям!

Бажаю батькам, щоб діти обов’язково виправдали їхні батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду!

А всім, хто сьогодні розділяє радість свята Останнього дзвоника бажаю миру, міцного здоров’я, тепла, любові і взаєморозуміння! Нехай здійснюються всі ваші мрії та сподівання!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук