Вітання міського голови із закінченням навчального року

Дата: 29.05.2021 07:11

Фото без описуДорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням навчального року та святом Останнього дзвоника!

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Закінчився непростий 2020-2021 навчальний рік, який пройшов складно в умовах світової пандемії COVID-19, але завдання, поставлені перед усіма учасниками педагогічного процесу, були успішно виконані.

Для багатьох учнів – це подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя!

Бажаю, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію! Вірю, що ви всі реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Впевнений, що всі ми пишатимемося вашими досягненнями!

Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям!

Бажаю батькам, щоб діти обов’язково виправдали їхні батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду!

А всім, хто сьогодні розділяє радість свята Останнього дзвоника бажаю миру, міцного здоров’я, тепла, любові і взаєморозуміння! Нехай здійснюються всі ваші мрії та сподівання!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук