Проведено нараду з керівниками установ освіти

Дата: 03.06.2021 16:36

Фото без описуУ четвер, 3 червня, відбулася планова нарада керівників установ освіти Тлумацької міської ради за участю міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника.

На порядку денному були обговоренні актуальні питання освітянської галузі: про план оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2021 рік; про розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2021 рік; про організацію харчування в закладах освіти в 2021 році; про результати вивчення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів дошкільної та загальної середньої освіти управлінням Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області.

На нараду було запрошено начальника Тлумацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області В. Яскілку, який звернув увагу на практичну сторону впровадження системи НАССР у закладах освіти

З усіх питань прийняті відповідні рішення та дано доручення.