Стан виплати заробітної плати по районах області станом на 1 травня 2021 року

Дата: 04.06.2021 10:40

Головне управління статистики інформує.

В цілому по економіці області обсяг невиплаченої заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій (юридичних осіб, активних на початок року, з урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) станом на 1 травня 2021р. становив 40,3 млн.грн, що складає 1,8% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2021 року.

На 1 травня 2021 року основна частка загальної суми боргу припадала на підприємства Івано-Франківського району (82,1%). Частка боргу підприємств Калуського району склала 13,6%,  Косівського – 4,2%, Коломийського – 0,1%. У підприємств Верховинського та Надвірнянського району заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Порівняно з 1 квітня 2021 року сума боргу працівникам підприємств області збільшилась на 2,8 млн.грн (на 7,4%). Збільшення суми невиплаченої заробітної плати у квітні 2021р. спостерігалося у Івано-Франківському районі – на 2,7 млн.грн, Косівському – на 258,2 тис.грн та Калуському – на 97,3 тис.грн. Заборгованість із виплати заробітної плати у Коломийському районі зменшилась на 180,9 тис.грн, а у Верховинському районі погашена повністю.

Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів на 1 травня 2021р. відсутня.