Інтерактивний захід для школярів, що відпочивають в дитячому таборі "Мобільна клініка душі" м. Тлумач

Дата: 02.06.2021 14:57

Фото без описуЗ метою формування позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій на ринку праці, 1 червня 2021 року,  фахівець  з профорієнтації  Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості   Мар’яна Олійник  провела  Інтерактивний захід “Професія моєї мрії” для 55 школярів, що відпочивають в дитячому таборі "Мобільна клініка душі" м. Тлумач.

Під час заходу школярів ознайомлено з  Електронними сервісіами державної служби зайнятості, а саме:  «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Освітнім порталом  Державної служби зайнятості», платформою «Моя професія: консультаційна мережа». Учасники з невимовною радістю, щирістю, старанням розгадували  професії  у загадках, кросвордах, ребусах. Проведений захід– це ще один крок Державної служби зайнятості в допомозі юним обдаруванням у шкільному віці поринути у цікавий різноманітний світ професій та здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього. Фахівець  Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  щиро побажала учнівській молоді успіхів у навчанні, а учні у свою чергу висловили вдячність за корисні, цікаві і такі потрібні профорієнтаційні заходи служби зайнятості, настільки зрозуміло,  доброзичливо та доступно надану інформацію.