Святкування 580-ї річниці села Петрилів

Дата: 07.06.2021 11:11

У неділю, 6 червня, село Петрилів Тлумацької громади відзначило 580-ту річницю першої літописної згадки святковими дійствами, які зібрали усіх жителів та гостей села.

Розпочалося відзначення ювілейної дати святковим богослужінням та підняттям Державного прапора України. В селі було зіграно футбольні матчі в рамках 10-го ювілейного турніру з футболу «Кубок Придністровя».

Святковий концерт розпочався піснею «Про село» у виконанні фольклорного колективу клубу с. Новосілка (кер. С. Боднарчук), а продовжився виступами аматорів народного мистецтва клубу с. Петрилів та учнів Петрилівського ліцею-філії. Гостями свята став родинний ансамбль Сідораків НД с. Нижнів (кер. Галина Івасів) та зразковий аматорський фольклорний гурт «Веселі покутяни» НД с. Нижнів (кер. Галина Петрунько), які подарували всім чудові музичні композиції.

На фестивалі були присутні голова Тлумацької міської ради Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, староста с. Петрилів Олег Кирста та депутат Тлумацької міської ради Василь Лясковський.

З вітальним словом до громади звернулися голова Тлумацької міської ради Ігор Петрук, який побажав усім миру, злагоди, добробуту та вручив Подяки: Кузику В.Д., Кордупель Г.В., Домин О.М., Дудику Б.В., Григоришин В.Г., Гасяку Є.П., Кучаравому Б.І.,  Гасяку М.М..

Подяками та подарунками староста Олег Кирста також нагородив почесних жителів села Петрилів, а також футболістів, учасників турніру.

Завершилося дійство спільним виконанням  пісні «Стоїть гора високая».

Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення та організації свята!