На Снятинщині спеціалісти Держпродспоживслужби провели нараду-семінар з питань організації шкільного харчування

Дата: 08.06.2021 17:33

08 червня 2021 року спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Снятинської міської ради  провели  нараду-семінар за участю керівництва громади, старост, директорів шкіл та підприємців, які здійснюють організацію харчування в школах та дошкільних закладах Снятинської міської громади.

В ході заходу розглядались питання підготовки харчоблоків навчальних закладів до нового навчального року, організації харчування дітей та дотримання вимог до продуктів харчування.

Увагу присутніх було зосереджено на змінах в організації шкільного харчування, які почнуть діяти уже з нового навчального року, згідно постанови КМУ від 24.03.2021 р  № 305 «Норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (покращення якості приготування страв, збільшення кількості споживання м’яса, молочних продуктів, овочів та фруктів,  періодичність та  різноманітність страв,  заборони та обмеження певних харчових продуктів в шкільних їдальнях тощо).

Одним із ключових питань, що розглядались в ході семінару, було питання санітарно-гігієнічних вимог до утримання харчоблоків шкіл (технічний стан, наявність достатньої кількості холодильного та технологічного обладнання, виділення коштів для модернізації та ремонту в 2021-2022 навчальному році).

В підсумку роботи учасники заходу отримали відповіді на запитання, які були загострені в ході дискусії.  Крім того,  усім  було вручено  інформаційні листівки: «Як покращити харчування в школах», «Що заборонять та обмежать у шкільних їдальнях», «Вимоги до приміщень харчоблоків».