Пам'ять про Героя – жива!

Дата: 10.06.2021 13:47

Кожен загиблий на «східному фронті» - це окрема сторінка історії про людину з великим серцем, сповненим патріотизму, сміливості, рішучості. Таким був і Андрій Фігурний, який народився 10 червня 1979 року у с. Надорожна. Будучи добровольцем, спершу служив у «Донбасі», мав позивний «Лем». Сьогодні б нашому земляку виповнилося 42 роки. Але 24 листопада 2015 року 36-річний молодший сержант 93 окремої механізованої бригади віддав своє молоде життя у бою на Донеччині.

Надорожнянець був серед перших, котрі пішли на Майдан під час Революції Гідності. Виконував бойові завдання у селах Водяне, Опитне, Піски, захищав Донецький аеропорт. Андрій Фігурний загинув під час розвідки місцевості. Тоді його та побратимів ворог обстріляв з міномета.

До війни був підприємцем, займався монтажем світлового і звукового обладнання. У нього залишилося двоє синів, старенька мати, сестри та брат.

«Андрій був позитивною людиною, завжди посміхався і ніколи не падав духом. На жаль, з цього життя ідуть кращі», - так про «Лема» говорили його товариші. Та Герої не вмирають! У наших серцях вони житимуть вічно!