Керівництво міської ради зустрілося з робочим колективом КП «Тлумачкомунсервіс»

Дата: 10.06.2021 16:21

Фото без описуУ четвер, 10 червня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Петрука та першого заступника міського голови Василя Гнатюка з робочим колективом КП «Тлумачкомунсервіс».

Під час неї керівники міської ради представили працівникам комунального підприємства новопризначеного керівника – Ярослава Петрука.

У своєму виступі голова міської ради Ігор Петрук відзначив, що КП «Тлумачкомунсервіс» - це стратегічний об’єкт без якого неможлива повноцінна життєдіяльність громади у сфері надання послуг водопостачання та водовідведення.

Директор КП «Тлумачкомунсервіс» Ярослав Петрук окреслив головні завдання, які стоять перед ним на чолі комунального підприємства, зокрема щодо: зменшення втрат води, проведення інвентаризації водогонів та споживачів води, заміни водогонів зі старих на нові, встановлення замірних дублюючих вузлів обліку в багатоповерхових будинках, переведення працівників КП «Тлумачкомунсервіс» в адміністративне приміщення по вул. Шевченка, 3а для покращення умов праці та мобільності у роботі зі споживачами та  службами міста тощо.

Також керівники міської ради вислухали пропозиції колективу щодо покращення роботи комунального підприємства.