Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 11.06.2021 13:37

У п’ятницю, 11 червня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда). У засіданні комісії взяли участь міський голова Ігор Петрук та начальник фінансового відділу Світлана Овчарчин.

Під час її роботи були розглянуті питання про виділення пільгової безповоротної допомоги від DESPRO, проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2022 рік» та інші.