У вогні перетоплюється залізо у сталь

Дата: 14.06.2021 12:31

Фото без опису2021-й рік на Прикарпатті проголосили роком полковника армії Української Народної Республіки та голови проводу Організації українських націоналістів Євгена Коновальця. Цього року минає 130 років від дня його народження

У неділю, 13 червня, напередодні дня народження великого Провідника українського народу, Центр культури та дозвілля Тлумацької міської ради організував концерт патріотичної пісні з нагоди 130-ї річниці Є. Коновальця. На заході був присутній міський голова Ігор Петрук.

Зустрічав гостей свята оркестр Тлумацької дитячої музичної школи. Глядачі мали змогу переглянути театралізовані постановки, які перенесли усіх в ті далекі роки життя провідника ОУН. Аматори народного мистецтва з міста Тлумача, сіл Нижнів, Остриня, Колінці, Буківна подарували усім чудові вірші та музичні композиції.

У фойє Тлумацького народного дому діяла книжкова виставка «Життя віддане за націю» з нагоди 130-річчя Є. Коновальця, організована працівниками Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спору Володимир Пеник висловив слова вдячності за належне вшанування Євгена Коновальця.

По завершенню заходу усі бажаючі мали змогу відчути дух тої далекої доби, спробувати теплого трав’яного чаю у криївці та разом поспівати повстанських та стрілецьких пісень під супровід троїстих музик клубу с. Гончарівка.