Прибилів – володар Кубка району

Дата: 14.06.2021 13:52

Фото без описуУ неділю, 13 червня, на міському стадіоні «Колос» відбувся фінальний матч Кубка району з футболу.

У вирішальному двобої зустрілися команди з сіл Прибилів та Пужники. Після 90-хвилинного протистояння з рахунком 5:0 перемогу святкувала прибилівська команда. Кращим гравцем фіналу було визнано Володимира Яцюка, який зробив у матчі хет-трик.

Нагороджували переможців та фіналістів міський голова Ігор Петрук, голова федерації футболу Тлумацького району Богдан Іванус, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та заступник начальника управління спорту облдержадміністрації Костянтин Лисейко Кубком, медалями та призами від федерації футболу Тлумацького району.