Привітання міського голови з Днем батька

Дата: 20.06.2021 07:15

Фото без описуШановні батьки!

Сьогодні, у третю неділю червня, окрім величного празника Пресвятої Трійці, ми відзначаємо і День батька.

Бути татом – це велике щастя і відповідальність для кожного чоловіка. Тож сердечно вітаю усіх, хто носить горде ім’я – Батько, хто дав кожному з нас життя, за чию руку трималися, коли робили перші кроки, хто підтримував нас у важкі хвилини і за чиїми плечима ховалися під час життєвих буревіїв. Дорогі татусі і, звісно, дідусі, бажаю вам бути гідними прикладами для власних дітей та онуків, ніколи не втомлюватися ділитися своїми мудрістю, силою та стійкістю.

Особлива шана тим Батькам, сини котрих нині на Східному фронті захищають українську землю від окупантів, та тим, котрі втратили рідних кровинок у цій кривавій і тривалій війні… Ви – Батьки з великої літери, адже виховали гідних синів – захисників та патріотів рідної країни.  Шани вам і поваги від людей, здоров’я та Божого благословення!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук