Юридично-правова година з молоддю Тлумаччини «Молодь у світі права»

Дата: 24.06.2021 16:27

Фото без описуПублічна  бібліотека Тлумацької міської ради в переддень Дня Конституції та Дня молоді провела юридично-правову годину з молоддю Тлумаччини «Молодь у світі права», на яку були запрошені фахівці «Тлумацького Бюро безоплатної правової допомоги» Івано-Франківського МЦ БВПД.

Під час зустрічі головний спеціаліст відділу Наталія Чігур надала правову  консультацію і роз’яснення з правових питань.  Під час заходу обговорювались такі основні засади Конституції України, як право на життя, право на житло, право на освіту, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та інше.

Молодим користувачам бібліотеки було цікаво дізнатися про важливі історичні моменти конституційного процесу в Україні від маловідомих сторінок Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України;

Бібліотекарі презентували присутнім історичну виставку літератури «Джерело права і свободи», на якій представлена література на правову тематику із фонду бібліотеки.