Вітання міського голови з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2021 00:05

Фото без описуШановні краяни!

Щиросердечно вітаю вас із 25-ою річницею Конституції України!

Це свято Основного Закону, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

Прийняття Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

Зрозуміло, що усім нам хочеться бачити Україну сучасною, сильною і процвітаючою державою. Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. День Конституції покликаний нагадати, що досягнення цієї мети залежить від кожного з нас, від нашої спільної відповідальності за сьогодення і майбутнє країни, дотримання законності та правопорядку, від активної участі в житті країни.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук