Вітання міського голови з Днем молоді

Дата: 27.06.2021 00:03

Фото без описуДорога молоде!

Щорічно, в останню неділю червня, ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй насолоджуватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ!

Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Зі святом!

З повагою,