Спортивні змагання до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України

Дата: 27.06.2021 20:27

Сьогодні вся Україна святкує День молоді. В рамках відзначення цього свята в Тлумачі також відбулися змагання на міському стадіоні серед молоді з міні-футболу, волейболу, присвячених святкуванню Дня молоді та 25-й річниці Конституції України.

В турнірі з міні-футболу серед учнів ЗНЗ перше місце здобула команда Тлумацького ліцею №1, друге місце – команда с.Прибилів, третє місце – команда с.Надорожна.

Спортивні заходи продовжилися змаганнями з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Так, в турнірі з волейболу серед чоловічих команд перше місце посіла команда Тлумацької ДЮСШ, друге місце – команда «Міцні горішки» (м.Тлумач). У турнірі з волейболу серед жіночих команд перше місце посіла команда «Тлумацькі дівчата», друге місце – команда «Зелені позички», третє місце – команда працівників Тлумацької ДЮСШ, четверте місце – команда «Ураган» (м.Тлумач).

Також, серед команд учасників були відзначені: кращий нападник з міні-футболу О.Олійник, кращий голкіпер І.Галик, кращий гравець серед чоловічих команд з волейболу О.Дмитрів, кращий гравець серед жіночих команд з волейболу Н.Стринаглюк.

Всіх учасників змагань, Тлумацький міський голова Ігор Петрук разом із першим заступником міського голови Василем Гнатюком та начальником відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимирем Пеником нагородили   цінними призами, медалями та грамотами міської ради.