«Вимріяна поколіннями»

Дата: 28.06.2021 09:01

27 червня у місті Тлумач відбувся святковий концерт, з нагоди 25 – ї річниці прийняття Конституції України та Дня Молоді.

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає день молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

А 28 червня важливе державне свято – День Конституції України. Саме 25років тому було введено Основний Закон – без якого не існувало б держави.

Розпочався захід святковою, театралізованою ходою. У ній взяли участь троїсті музики, хлопці – прапороносці, дівчина – Україна та її діти, очільники влади, учасники заходу та усі бажаючі.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернувся Тлумацький міський голова Ігор Петрук, та вручив нагороди молодіжним лідерам Тлумацької громади.

Свої вітання глядачам дарували учасники хореографічних колективів та пісенні соловейки Тлумаччини.

Шанувальники народної творчості мали змогу поспівати українських народних пісень під супровід троїстих музик.

Серед глядачів панувала святкова, піднесена атмосфера та лунали гучні оплески.

А завершився захід святковою, українською дискотекою під відкритим небом за участі молодіжного гурту «Босечко бенд».