Відбулася щотижнева робоча нарада

Дата: 29.06.2021 15:05

У вівторок, 29 червня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

Під час наради обговорювалися питання: про епідемічну ситуацію на території міської ради, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення, про вакцинацію жителів громади, про роботу закладів освіти та дитячих садків в літній період, про наведення благоустрою у населених пунктах громади, про роботу комунальних підприємств та установ, про надання нових видів послуг Центром надання адміністративних послуг, про знищення борщівника Сосновського на території міської ради, про організацію відзначення 30-ої річниці незалежності України та фестивалю «Вільха» в с. Гончарівка, земельні питання тощо.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.